All Registrations (247)


U17/Cadet Men's Epee (39)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Ted Vinnitchouk C11-0025 2002 ON TFC
William Wang C14-1106 2004 ON TFC
Alexander Androsyuk C14-0002 2002 ON SWP
Hugo HENRI C17-1139 2005 QC CEE
Yuheng Yan C16-0334 2004 ON VGO
Ark Ma C18-1071 2004 BC UNA
Domonkos Szabo C11-1029 2004 ON SWP
Benedek Szabo C11-1028 2002 ON SWP
Eric Stasenko C12-2338 2003 BC DYN
Cole Magee C16-1486 2005 NB DAM
GiBeom Kim C18-1411 2002 BC DYN
HAN FU C15-1386 2002 BC DYN
Noah Wong C13-0974 2003 BC TFA
Zhong Han Chen C17-1663 2005 ON LIF
Kevin DeTai Wang C16-0688 2004 ON TFC
Mathieu Goyette C10-0536 2002 QC MDF
Zan Zhang C17-0335 2005 ON HHF
Joe Guo C13-1410 2004 BC DYN
Zihan Zeng C16-0179 2006 ON VGO
Phillip Li C18-0254 2003 BC DYN
Joshua Wong C14-0719 2003 ON TFC
Michael Zhao C14-0045 2005 ON HHF
Nathan Brunet C12-0579 2002 QC OM
Gianluca Biancardi C14-0657 2003 BC DYN
Andrew Hu C16-1369 2002 ON VGO
Riley Xian C15-0024 2003 ON VGO
Ryan Xian C15-0023 2003 ON VGO
Kyle Liu C15-1346 2005 BC DYN
Dimitri Ukolov C13-1316 2003 ON TFC
Edric shi C17-0426 2004 BC DYN
Jeremy Franks C15-1379 2002 BC DYN
Rain Huang C15-1826 2004 BC DYN
Antoine GALLANT C16-0315 2005 QC SPA
Julien Berube C14-0388 2004 QC CEE
Junlang(Howard) Zhao C14-0114 2002 BC DYN
Wesley Lee C16-1007 2003 BC DYN
Euan Chynoweth C12-2131 2003 AB PRE
Luke (Lejia) Mu C16-0281 2002 ON VGO
Zakhar Vozovik C14-0542 2004 BC DYN

U20/Junior Men's Epee (39)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Ted Vinnitchouk C11-0025 2002 ON TFC
William Wang C14-1106 2004 ON TFC
Alexander Androsyuk C14-0002 2002 ON SWP
Yuheng Yan C16-0334 2004 ON VGO
Ark Ma C18-1071 2004 BC UNA
Domonkos Szabo C11-1029 2004 ON SWP
Benedek Szabo C11-1028 2002 ON SWP
Eric Stasenko C12-2338 2003 BC DYN
HAN FU C15-1386 2002 BC DYN
Noah Wong C13-0974 2003 BC TFA
Olivier Granger-Hotte C12-0603 2000 QC CEE
Kevin DeTai Wang C16-0688 2004 ON TFC
Alexander Zwegers C13-1480 1999 ON TFC
Mathieu Goyette C10-0536 2002 QC MDF
Zan Zhang C17-0335 2005 ON HHF
Joe Guo C13-1410 2004 BC DYN
Zihan Zeng C16-0179 2006 ON VGO
Matthew Davis C14-1068 2001 QC OM
Phillip Li C18-0254 2003 BC DYN
Joshua Wong C14-0719 2003 ON TFC
Nathan Brunet C12-0579 2002 QC OM
Gianluca Biancardi C14-0657 2003 BC DYN
Andrew Hu C16-1369 2002 ON VGO
Thierry Chon C11-1647 2001 QC OM
Riley Xian C15-0024 2003 ON VGO
Ryan Xian C15-0023 2003 ON VGO
Kyle Liu C15-1346 2005 BC DYN
Matéo Kadyszewski C10-0209 2001 QC OM
Dimitri Ukolov C13-1316 2003 ON TFC
Edric shi C17-0426 2004 BC DYN
Henri Liam Beique-Simmons C14-0338 2000 QC CEE
Rain Huang C15-1826 2004 BC DYN
Colin McCurdy C10-1654 2001 ON AJF
Junlang(Howard) Zhao C14-0114 2002 BC DYN
Wesley Lee C16-1007 2003 BC DYN
Euan Chynoweth C12-2131 2003 AB PRE
Luke (Lejia) Mu C16-0281 2002 ON VGO
Zakhar Vozovik C14-0542 2004 BC DYN
Riley Norman C08-1620 1999 AB DYN

Senior Men's Epee (37)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Ted Vinnitchouk C11-0025 2002 ON TFC
William Wang C14-1106 2004 ON TFC
Alexander Androsyuk C14-0002 2002 ON SWP
Kyle Foster C06-0093 1971 ON CFA
Erik Medina Diaz C15-1162 1985 QC EST
Darcy Gates C06-0008 1971 ON TFC
Hugues Boisvert-Simard C06-0559 1981 QC STH
Yannick Le Devehat C18-1773 1969 QC STH
Yuheng Yan C16-0334 2004 ON VGO
Ark Ma C18-1071 2004 BC UNA
yooan-ashlee Vigneault C16-0723 1998 QC EST
Mathieu Paquet C15-1448 1993 NB MFC
Benedek Szabo C11-1028 2002 ON SWP
Andrew Schulz C15-1421 1952 BC MFS
Al Landoni C17-0010 1946 ON NIA
Istvan Mucsi C11-0684 1997 ON UTO
Olivier Granger-Hotte C12-0603 2000 QC CEE
Kevin DeTai Wang C16-0688 2004 ON TFC
Alexander Zwegers C13-1480 1999 ON TFC
Mathieu Goyette C10-0536 2002 QC MDF
François Ouimet C07-1196 1994 QC SPA
Matthew Davis C14-1068 2001 QC OM
Nathan Brunet C12-0579 2002 QC OM
Andrew Hu C16-1369 2002 ON VGO
Thierry Chon C11-1647 2001 QC OM
Riley Xian C15-0024 2003 ON VGO
Ryan Xian C15-0023 2003 ON VGO
Matéo Kadyszewski C10-0209 2001 QC OM
Dimitri Ukolov C13-1316 2003 ON TFC
Henri Liam Beique-Simmons C14-0338 2000 QC CEE
Colin McCurdy C10-1654 2001 ON AJF
Junlang(Howard) Zhao C14-0114 2002 BC DYN
David Arthurs C17-1641 1958 ON OTT
Euan Chynoweth C12-2131 2003 AB PRE
Luke (Lejia) Mu C16-0281 2002 ON VGO
Loic Beaulieu C07-0613 1998 QC SPA
Riley Norman C08-1620 1999 AB DYN

U17/Cadet Men's Foil (20)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
James LI C14-0014 2003 ON TFC
Blake DeGroot C16-0985 2005 ON SFO
Jason Wan C15-0010 2004 ON HHF
Michael Upton C17-0971 2003 ON Unattached
Noah Merz Lakser C13-1748 2003 MB MBL
Thomas Gagnon C16-0751 2002 QC SRN
Kai Harder C11-0972 2004 MB MBL
Nicholas Zhang C15-1319 2006 BC DYN
Yun Isaac Zhang C14-0704 2006 ON HHF
Alexis Maisonneuve C16-1219 2002 QC SRN
Caden Lee C14-1130 2003 ON TFC
Yu Hao He C18-1593 2005 BC DYN
Leo Yang C18-1215 2003 ON KAN
Adam Wong C11-1772 2005 BC DYN
Jiaan Li C15-0090 2004 ON NYF
Nolan White-Roy C15-0904 2003 ON SFO
Eric Lu C15-1104 2003 ON HHF
YIMING SUN C15-0014 2003 ON HHF
Sergey Karpov C14-1357 2003 ON OTT
Joel Gervais C15-0501 2004 ON OTT

U20/Junior Men's Foil (24)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
James LI C14-0014 2003 ON TFC
Stefan Praniauskas C18-0217 2002 ON WES
Jason Wan C15-0010 2004 ON HHF
Michael Upton C17-0971 2003 ON Unattached
Noah Merz Lakser C13-1748 2003 MB MBL
David Chen-Li C10-2535 1999 ON UTO
Teo Lemay C11-0740 2000 ON UTO
Thomas Gagnon C16-0751 2002 QC SRN
Boris Bojanov C10-1385 1999 AB GFC
Darren Dong C13-0013 2002 ON NYF
Stuart Robinson C10-1283 2001 ON UTO
Philippe Rochefort C12-1341 1999 QC OM
Caden Lee C14-1130 2003 ON TFC
Leon (Ruibo) Xiao C15-1622 2003 ON VGO
Patrick Liu C16-1849 2002 ON OTT
Matthew Noonan C17-1380 2001 ON CCS
Brian Li C18-0011 2002 ON unattached
Jiaan Li C15-0090 2004 ON NYF
Nolan White-Roy C15-0904 2003 ON SFO
Eric Lu C15-1104 2003 ON HHF
YIMING SUN C15-0014 2003 ON HHF
Sergey Karpov C14-1357 2003 ON OTT
Joel Gervais C15-0501 2004 ON OTT
Gavin Hay C11-0186 2000 QC CRA

Senior Men's Foil (35)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
James LI C14-0014 2003 ON TFC
Pierre-Olivier Bontems C10-0065 1988 QC CRA
Junzhe Wang C14-0051 1993 NS ENG
Stefan Praniauskas C18-0217 2002 ON WES
Jason Wan C15-0010 2004 ON HHF
Michael Upton C17-0971 2003 ON Unattached
David Chen-Li C10-2535 1999 ON UTO
Teo Lemay C11-0740 2000 ON UTO
Liam Montgomery C16-0230 1998 ON RMC
Charles-Hugo Dube C07-0710 1998 QC OM
Boris Bojanov C10-1385 1999 AB GFC
Darren Dong C13-0013 2002 ON NYF
Julien Gaudreau-Pollender C06-0354 1988 QC OM
Al Landoni C17-0010 1946 ON NIA
Stuart Robinson C10-1283 2001 ON UTO
Jie Zhang C17-0156 1975 ON CFA
Philippe Rochefort C12-1341 1999 QC OM
Mathieu Rochefort C11-1482 1996 QC OM
Caden Lee C14-1130 2003 ON TFC
Leon (Ruibo) Xiao C15-1622 2003 ON VGO
Patrick Liu C16-1849 2002 ON OTT
Livio Foianesi C13-1203 1966 MB MBR
Matthew Noonan C17-1380 2001 ON CCS
Brian Li C18-0011 2002 ON unattached
Jiaan Li C15-0090 2004 ON NYF
Nolan White-Roy C15-0904 2003 ON SFO
Eric Lu C15-1104 2003 ON HHF
YIMING SUN C15-0014 2003 ON HHF
Sergey Karpov C14-1357 2003 ON OTT
Dan Gervais C16-0568 1976 ON OTT
Joel Gervais C15-0501 2004 ON OTT
Gavin Hay C11-0186 2000 QC CRA
Jean-Francois Jalbert C06-3498 1983 QC LAG
Mahdi Mahdi C10-0009 1993 ON CFA
Scott Bell C14-1856 1977 ON SFO

Senior Women's Epee (20)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Olga Fliaguine C16-0228 1991 QC LAG
Grace(XinYi) Xu C15-1892 2004 ON VGO
Anna Maria Mucsi C11-0655 2002 ON SWP
Sharon Schuppe C17-0395 1995 ON CAR
Gina Konschuh C12-1732 1967 AB ARES
Justine Boudreau C10-1517 2001 QC OM
Fan Wu C16-1422 2004 ON Vango
Ella Havkin C15-0106 2002 AB PRE
Yena Lee C10-1891 1994 ON UTO
GRACE HU C15-1178 2005 ON VGO
Anne Wang C16-1423 2004 ON TFC
Lisa Huzel C15-0350 1967 ON CFA
Ava Zheng C16-0517 2004 ON VGO
Xiaoyu Jin C18-1292 1975 BC DYN
Marilyne Plante C08-1866 1996 QC Estoc
Brianna Jansen C08-0197 1994 SK SKU
Evelyn Zheng C14-1858 2000 ON VGO
Tamara Booy C07-0334 1999 AB FAOC
Stephanie Shen C16-0310 2005 ON VGO
Kirsten Van Marion C08-1802 1998 SK SKA

Women's Team Epee (3)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Olga Fliaguine C16-0228 1991 QC LAG
Yena Lee C10-1891 1994 ON UTO
Tamara Booy C07-0334 1999 AB FAOC

U17/Cadet Women's Epee (26)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Grace(XinYi) Xu C15-1892 2004 ON VGO
Lilla Mucsi C14-0395 2004 ON SWP
Anna Maria Mucsi C11-0655 2002 ON SWP
Marie-Pier Bourgault C14-0705 2002 QC EPE
Jessica Shum C15-1732 2004 ON Sword Players
Fan Wu C16-1422 2004 ON Vango
Ella Havkin C15-0106 2002 AB PRE
Shiqi Lu C180082 2005 Array VGO
Alisa Filonova C14-1065 2005 AB FAO
Marie Dumas C14-0559 2005 QC OM
Izabela Fabbro C16-0122 2004 BC TFA
GRACE HU C15-1178 2005 ON VGO
Anne Wang C16-1423 2004 ON TFC
Elise Ma C18-0465 2005 BC DYN
Sophie Poitras C13-0445 2003 NB DAM
Ava Zheng C16-0517 2004 ON VGO
JANET CHEN C17-1219 2004 BC DYN
Linda Bingqi Li C17-1473 2006 BC DYN
Hope Johnson C15-0929 2004 MB MBL
Angelica Sun C16-1851 2005 BC DYN
Lily(lei) Zhou C17-0122 2003 ON VGO
Xiaobu Meng C17-1269 2003 BC DYN
Stephanie Shen C16-0310 2005 ON VGO
WAIYUK LIN C17-1640 2005 ON VGO
Anne-Sophie Joyal C17-0622 2005 QC CEE
Marie-Frédérique Millette C15-2054 2004 QC CEE

U20/Junior Women's Epee (27)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Grace(XinYi) Xu C15-1892 2004 ON VGO
Lilla Mucsi C14-0395 2004 ON SWP
Anna Maria Mucsi C11-0655 2002 ON SWP
Justine Boudreau C10-1517 2001 QC OM
Marie-Pier Bourgault C14-0705 2002 QC EPE
Jessica Shum C15-1732 2004 ON Sword Players
Fan Wu C16-1422 2004 ON Vango
Ella Havkin C15-0106 2002 AB PRE
Shiqi Lu C180082 2005 Array VGO
Alisa Filonova C14-1065 2005 AB FAO
Izabela Fabbro C16-0122 2004 BC TFA
GRACE HU C15-1178 2005 ON VGO
Anne Wang C16-1423 2004 ON TFC
Elise Ma C18-0465 2005 BC DYN
Sophie Poitras C13-0445 2003 NB DAM
Ava Zheng C16-0517 2004 ON VGO
JANET CHEN C17-1219 2004 BC DYN
Linda Bingqi Li C17-1473 2006 BC DYN
Angelica Sun C16-1851 2005 BC DYN
Lily(lei) Zhou C17-0122 2003 ON VGO
Xiaobu Meng C17-1269 2003 BC DYN
Evelyn Zheng C14-1858 2000 ON VGO
Tamara Booy C07-0334 1999 AB FAOC
Stephanie Shen C16-0310 2005 ON VGO
WAIYUK LIN C17-1640 2005 ON VGO
Anne-Sophie Joyal C17-0622 2005 QC CEE
Marie-Frédérique Millette C15-2054 2004 QC CEE

U15 Women's Foil (15)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Annie Haiyue DUMA C15-0339 2004 AB EFC
jessie chen C15-0604 2005 ON NYF
Angel Cao C16-1574 2005 AB GDF
Elizabeth Upton C18-0115 2005 ON Unattached
Liliya Shu Xuan Song C14-0079 2005 ON HHF
Robin Wang C16-0802 2004 AB EFC
Norah Seigel C16-0580 2006 AB GDF
alison Wang C14-1453 2007 AB GDF
yueer(Ariel) zhang C16-1464 2005 ON CFA
Yu He Li C16-0157 2007 ON VGO
CLAIRE HAN C15-0874 2006 NB DAM
Kaitlin Gorman C13-0440 2004 NB DAM
Kianna Junco C14-1436 2004 AB GDF
Bronwen Hicks C13-1391 2004 AB EFC
Yunjia zhang C18-1589 2007 ON VGO

U17/Cadet Women's Foil (16)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Annie Haiyue DUMA C15-0339 2004 AB EFC
Catherine Wu C15-0002 2004 ON HHF
Michelle Wang C12-0267 2003 BC TFA
jessie chen C15-0604 2005 ON NYF
Angel Cao C16-1574 2005 AB GDF
Elizabeth Upton C18-0115 2005 ON Unattached
Liliya Shu Xuan Song C14-0079 2005 ON HHF
Robin Wang C16-0802 2004 AB EFC
Norah Seigel C16-0580 2006 AB GDF
Maryanne Bouchard C12-0705 2002 QC ESQ
yueer(Ariel) zhang C16-1464 2005 ON CFA
CLAIRE HAN C15-0874 2006 NB DAM
Kaitlin Gorman C13-0440 2004 NB DAM
sabrina fang C14-1517 2005 BC EFC
Kianna Junco C14-1436 2004 AB GDF
Bronwen Hicks C13-1391 2004 AB EFC

U20/Junior Women's Foil (16)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Annie Haiyue DUMA C15-0339 2004 AB EFC
Catherine Wu C15-0002 2004 ON HHF
Michelle Wang C12-0267 2003 BC TFA
jessie chen C15-0604 2005 ON NYF
Angel Cao C16-1574 2005 AB GDF
Elizabeth Upton C18-0115 2005 ON Unattached
Liliya Shu Xuan Song C14-0079 2005 ON HHF
Caroline Placko C12-1546 2001 ON UTO
Robin Wang C16-0802 2004 AB EFC
sarah-maude barry C13-0622 2001 QC GAD
Evangeline Dryburgh C13-0791 2001 ON PFC
Cynthia Liu C14-0819 2000 ON OTT
Kaitlin Gorman C13-0440 2004 NB DAM
sabrina fang C14-1517 2005 BC EFC
Bronwen Hicks C13-1391 2004 AB EFC
Ying Cao C09-2042 2001 ON TFC/NYF

Senior Women's Foil (16)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Annie Haiyue DUMA C15-0339 2004 AB EFC
Catherine Wu C15-0002 2004 ON HHF
Michelle Wang C12-0267 2003 BC TFA
jessie chen C15-0604 2005 ON NYF
Angel Cao C16-1574 2005 AB GDF
Liliya Shu Xuan Song C14-0079 2005 ON HHF
Caroline Placko C12-1546 2001 ON UTO
Robin Wang C16-0802 2004 AB EFC
yueer(Ariel) zhang C16-1464 2005 ON CFA
sarah-maude barry C13-0622 2001 QC GAD
Evangeline Dryburgh C13-0791 2001 ON PFC
Cynthia Liu C14-0819 2000 ON OTT
sabrina fang C14-1517 2005 BC EFC
Bronwen Hicks C13-1391 2004 AB EFC
Katy Foster C12-1973 2001 ON MSC
Ying Cao C09-2042 2001 ON TFC/NYF

U15 Women's Epee (17)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Lilla Mucsi C14-0395 2004 ON SWP
Suri Li C15-1280 2007 ON LIF
Gracie Li C17-0965 2006 QC SFA
Fan Wu C16-1422 2004 ON Vango
Shiqi Lu C180082 2005 Array VGO
Alisa Filonova C14-1065 2005 AB FAO
Marie Dumas C14-0559 2005 QC OM
Izabela Fabbro C16-0122 2004 BC TFA
Elise Ma C18-0465 2005 BC DYN
JANET CHEN C17-1219 2004 BC DYN
Linda Bingqi Li C17-1473 2006 BC DYN
Hope Johnson C15-0929 2004 MB MBL
Angelica Sun C16-1851 2005 BC DYN
Stephanie Shen C16-0310 2005 ON VGO
WAIYUK LIN C17-1640 2005 ON VGO
Anne-Sophie Joyal C17-0622 2005 QC CEE
Marie-Frédérique Millette C15-2054 2004 QC CEE

U17/Cadet Men's Sabre (25)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Matis Pastor-jobin C15-0110 2003 QC SPA
William Han C16-0745 2004 QC BRE
Xavier Guay-TARDIF C14-0362 2003 QC Horizon Escrime
Colin Saint-Pierre-Ménard C15-0370 2004 QC SRN
Leo Chen C17-1542 2005 ON AXF
Rick Hu C16-0438 2003 BC TFA
William Robinson C17-0092 2006 AB EFC
Sasha Morton-Salmon C16-0376 2003 MB MBL
Yifan Wang C17-1006 2003 QC SPA
Junyou Li C18-1645 2003 ON AXF
Samuel Gu C15-1246 2004 ON AXF
SHENGWEN CHEN C16-0996 2004 BC Antaean Fenching Club
Charles Wang C16-0052 2006 ON AXF
Timothy Lu C14-1832 2004 AB EFC
Olivier Desrosiers C12-2048 2004 QC SRN
Ethan Wong C16-0094 2004 BC TFA
John Morreale C18-0763 2003 ON SWP
Leo Yang C18-1215 2003 ON KAN
Duncan Yang C16-1670 2005 BC DYN
Jordan Diacos C11-0126 2004 MB MGB
Alexander Dazhen Cai C08-1368 2003 AB EFC
Liam Fernandez C17-1138 2005 AB EFC
Mathieu Cortino C16-1681 2003 MB MBR
Erik Ross C13-0185 2005 AB EFC
Fabian van der Merwe C14-0089 2003 ON CUT

U20/Junior Men's Sabre (26)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Matis Pastor-jobin C15-0110 2003 QC SPA
William Han C16-0745 2004 QC BRE
Xavier Guay-TARDIF C14-0362 2003 QC Horizon Escrime
Leo Chen C17-1542 2005 ON AXF
Rick Hu C16-0438 2003 BC TFA
William Robinson C17-0092 2006 AB EFC
Sasha Morton-Salmon C16-0376 2003 MB MBL
Alex Sun C11-1782 2001 BC DYN
Ryan Xu C15-0089 2001 ON AXF
Junyou Li C18-1645 2003 ON AXF
SHENGWEN CHEN C16-0996 2004 BC Antaean Fenching Club
Hugo Clements C10-1491 1999 ON RMC
Nicholas Dinu C17-0616 2002 ON MEC
Timothy Lu C14-1832 2004 AB EFC
Olivier Desrosiers C12-2048 2004 QC SRN
John Morreale C18-0763 2003 ON SWP
Aaron Olmstead C09-0571 1999 ON Brock University
Marc-Olivier Chénier C10-0202 2001 QC SRN
Shae McFadden C14-1572 2002 MB MGB
François Cauchon C12-1288 2000 QC BRE
Jordan Diacos C11-0126 2004 MB MGB
Alexander Dazhen Cai C08-1368 2003 AB EFC
Liam Fernandez C17-1138 2005 AB EFC
Angelo Chiara C12-1292 2000 QC BRE
Mathieu Cortino C16-1681 2003 MB MBR
Fabian van der Merwe C14-0089 2003 ON CUT

Mens' Team Sabre (6)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Matis Pastor-jobin C15-0110 2003 QC SPA
Kyle Grenier C16-0258 1993 ON RMC
Garrett Whelan C08-2962 1997 ON RMC
Hugo Clements C10-1491 1999 ON RMC
Philip Pitura C07-0966 1996 SK SKR
Shae McFadden C14-1572 2002 MB MGB

U17/Cadet Women's Sabre (9)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Judy Zhang C16-0411 2002 ON AXF
florella peng C17-0884 2006 BC DYN
Laurie-Ann Lamothe C12-0613 2002 QC SPA
Lisa Ungureanu C16-0076 2003 BC TFA
Qianyi Yang C17-0026 2005 ON AXF
Sharon huang C15-2105 2004 ON AXF
Cici Wu C18-0007 2003 ON AXF
Xiaohan Chen C18-1597 2005 SK SKA
Yi Lin Lu C18-0118 2002 ON AXF

Junior Women's Sabre (9)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Judy Zhang C16-0411 2002 ON AXF
Laurie-Ann Lamothe C12-0613 2002 QC SPA
Lisa Ungureanu C16-0076 2003 BC TFA
Qianyi Yang C17-0026 2005 ON AXF
Sharon huang C15-2105 2004 ON AXF
Cici Wu C18-0007 2003 ON AXF
Brynn Whelan C11-0407 2001 SK SKA
Xiaohan Chen C18-1597 2005 SK SKA
Yi Lin Lu C18-0118 2002 ON AXF

Senior Women's Sabre (10)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Judy Zhang C16-0411 2002 ON AXF
Kseniya Yatsenko C16-0975 1988 QC EMR
Danielle Burghgraef C11-0987 1998 ON CUT
Reghan Ward C17-1615 1999 QC BRE
Laurie-Ann Lamothe C12-0613 2002 QC SPA
Sharon huang C15-2105 2004 ON AXF
Cici Wu C18-0007 2003 ON AXF
Brynn Whelan C11-0407 2001 SK SKA
Xiaohan Chen C18-1597 2005 SK SKA
Yi Lin Lu C18-0118 2002 ON AXF

Veteran Women's Epee (6)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Lise Pelletier C06-1931 1961 QC EPE
Gina Konschuh C12-1732 1967 AB ARES
Maryse Lelièvre C16-1971 1968 QC OM
Lisa Huzel C15-0350 1967 ON CFA
Xiaoyu Jin C18-1292 1975 BC DYN
Diane Caron C09-2670 1960 QC ESQ

Veteran Women's Sabre (2)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Lise Pelletier C06-1931 1961 QC EPE
Lisa Huzel C15-0350 1967 ON CFA

Veteran Men's Epee (10)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Simon Duchesne C12-1598 1972 QC EST
Kyle Foster C06-0093 1971 ON CFA
Darcy Gates C06-0008 1971 ON TFC
Yannick Le Devehat C18-1773 1969 QC STH
Andrew Schulz C15-1421 1952 BC MFS
Al Landoni C17-0010 1946 ON NIA
Fritz Traugott Kristbergs C11-1863 1945 ON TFC
claude plasse C10-1590 1954 QC BRE
David Arthurs C17-1641 1958 ON OTT
Herve Blanc C09-1183 1965 QC CEE

Men's Team Epee (2)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Simon Duchesne C12-1598 1972 QC EST
Erik Medina Diaz C15-1162 1985 QC EST

Senior Men's Sabre (17)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Kyle Grenier C16-0258 1993 ON RMC
Xavier Guay-TARDIF C14-0362 2003 QC Horizon Escrime
Garrett Whelan C08-2962 1997 ON RMC
Alex Sun C11-1782 2001 BC DYN
Ryan Xu C15-0089 2001 ON AXF
Junyou Li C18-1645 2003 ON AXF
Hugo Clements C10-1491 1999 ON RMC
Nicholas Dinu C17-0616 2002 ON MEC
Philip Pitura C07-0966 1996 SK SKR
John Morreale C18-0763 2003 ON SWP
Aaron Olmstead C09-0571 1999 ON Brock University
Marc-Olivier Chénier C10-0202 2001 QC SRN
Shae McFadden C14-1572 2002 MB MGB
François Cauchon C12-1288 2000 QC BRE
Alexander Dazhen Cai C08-1368 2003 AB EFC
Simon Lussier C10-0716 1998 QC BRE
Angelo Chiara C12-1292 2000 QC BRE

Veteran Men's Foil (7)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Kyle Foster C06-0093 1971 ON CFA
Al Landoni C17-0010 1946 ON NIA
Jie Zhang C17-0156 1975 ON CFA
Fritz Traugott Kristbergs C11-1863 1945 ON TFC
Livio Foianesi C13-1203 1966 MB MBR
Dan Gervais C16-0568 1976 ON OTT
Scott Bell C14-1856 1977 ON SFO

Veteran Men's Sabre (2)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Kyle Foster C06-0093 1971 ON CFA
Bob Rennick C10-2180 1953 ON KAN

Mixed Wheelchair Epee Category A (3)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Matthieu Hebert C12-2107 1967 QC ROU
Ryan Rousell C07-2267 1997 SK SKA
Douglas Brecht C06-0625 1955 SK AGFA

Mixed Wheelchair Foil Category A (3)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Matthieu Hebert C12-2107 1967 QC ROU
Ryan Rousell C07-2267 1997 SK SKA
Douglas Brecht C06-0625 1955 SK AGFA

Mixed Wheelchair Sabre Category A (3)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Matthieu Hebert C12-2107 1967 QC ROU
Ryan Rousell C07-2267 1997 SK SKA
Douglas Brecht C06-0625 1955 SK AGFA

U15 Men's Foil (16)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Blake DeGroot C16-0985 2005 ON SFO
Markus Lam C16-1854 2007 BC DYN
Jimmy Zhou C15-1896 2005 ON VGO
Martin-Oliver Roux C15-0868 2008 ON TFC
Bentley Sheils C14-0324 2004 NB KV
Kai Harder C11-0972 2004 MB MBL
Nicholas Zhang C15-1319 2006 BC DYN
Yun Isaac Zhang C14-0704 2006 ON HHF
Yu Hao He C18-1593 2005 BC DYN
DING-JUN WU C15-2153 2005 QC OM
Daniel Oroszlan C16-0999 2005 ON CFA
Adam Wong C11-1772 2005 BC DYN
Joachim Djossou C14-1170 2006 QC MEC
Jiaan Li C15-0090 2004 ON NYF
Joel Gervais C15-0501 2004 ON OTT
Noen Tomelden C16-0116 2005 BC TFA

Mixed Wheelchair Epee Category B (1)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
pierre mainville C06-0407 1973 QC CLC

Mixed Wheelchair Sabre Category B (1)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
pierre mainville C06-0407 1973 QC CLC

U15 Men's Sabre (17)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
William Han C16-0745 2004 QC BRE
Colin Saint-Pierre-Ménard C15-0370 2004 QC SRN
Stephane Beaulac C14-0842 2005 QC EMR
Leo Chen C17-1542 2005 ON AXF
William Robinson C17-0092 2006 AB EFC
Alexis Durocher C14-0756 2004 QC SPA
Samuel Gu C15-1246 2004 ON AXF
Vito Guzzo C10-2377 2005 QC SPA
SHENGWEN CHEN C16-0996 2004 BC Antaean Fenching Club
Charles Wang C16-0052 2006 ON AXF
Timothy Lu C14-1832 2004 AB EFC
Olivier Desrosiers C12-2048 2004 QC SRN
Ethan Wong C16-0094 2004 BC TFA
Duncan Yang C16-1670 2005 BC DYN
Jordan Diacos C11-0126 2004 MB MGB
Liam Fernandez C17-1138 2005 AB EFC
Erik Ross C13-0185 2005 AB EFC

Men's Team Foil (11)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Junzhe Wang C14-0051 1993 NS ENG
David Chen-Li C10-2535 1999 ON UTO
Teo Lemay C11-0740 2000 ON UTO
Liam Montgomery C16-0230 1998 ON RMC
Charles-Hugo Dube C07-0710 1998 QC OM
Stuart Robinson C10-1283 2001 ON UTO
Philippe Rochefort C12-1341 1999 QC OM
Mathieu Rochefort C11-1482 1996 QC OM
Matthew Noonan C17-1380 2001 ON CCS
Gavin Hay C11-0186 2000 QC CRA
Mahdi Mahdi C10-0009 1993 ON CFA

University Men's Foil (6)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Junzhe Wang C14-0051 1993 NS ENG
David Chen-Li C10-2535 1999 ON UTO
Liam Montgomery C16-0230 1998 ON RMC
Philippe Rochefort C12-1341 1999 QC OM
Mathieu Rochefort C11-1482 1996 QC OM
Gavin Hay C11-0186 2000 QC CRA

U15 Men's Epee (20)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Massimo Mucciarone C14-0674 2006 QC SPA
Hugo HENRI C17-1139 2005 QC CEE
Yuheng Yan C16-0334 2004 ON VGO
Domonkos Szabo C11-1029 2004 ON SWP
Cole Magee C16-1486 2005 NB DAM
Renaud-Adrian Le Devehat C18-1060 2004 QC STH
Nicholas Zhang C15-1319 2006 BC DYN
Zhong Han Chen C17-1663 2005 ON LIF
Zan Zhang C17-0335 2005 ON HHF
Joe Guo C13-1410 2004 BC DYN
Zihan Zeng C16-0179 2006 ON VGO
Michael Zhao C14-0045 2005 ON HHF
Kyle Liu C15-1346 2005 BC DYN
Adam Wong C11-1772 2005 BC DYN
Edric shi C17-0426 2004 BC DYN
Rain Huang C15-1826 2004 BC DYN
Antoine GALLANT C16-0315 2005 QC SPA
Julien Berube C14-0388 2004 QC CEE
Floryan Lacroix C17-1143 2005 QC CEE
Zakhar Vozovik C14-0542 2004 BC DYN

University Women's Sabre (2)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Danielle Burghgraef C11-0987 1998 ON CUT
Brynn Whelan C11-0407 2001 SK SKA

University Men's Sabre (6)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Garrett Whelan C08-2962 1997 ON RMC
Hugo Clements C10-1491 1999 ON RMC
Philip Pitura C07-0966 1996 SK SKR
Aaron Olmstead C09-0571 1999 ON Brock University
Simon Lussier C10-0716 1998 QC BRE
Angelo Chiara C12-1292 2000 QC BRE

U15 Women's Sabre (6)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
florella peng C17-0884 2006 BC DYN
Alivia Zeng C17-0377 2007 ON KAN
Qianyi Yang C17-0026 2005 ON AXF
Sharon huang C15-2105 2004 ON AXF
Helen Wu C18-0008 2007 ON AXF
Xiaohan Chen C18-1597 2005 SK SKA

University Men's Epee (11)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
yooan-ashlee Vigneault C16-0723 1998 QC EST
Istvan Mucsi C11-0684 1997 ON UTO
Olivier Granger-Hotte C12-0603 2000 QC CEE
Alexander Zwegers C13-1480 1999 ON TFC
François Ouimet C07-1196 1994 QC SPA
Andrew Hu C16-1369 2002 ON VGO
Thierry Chon C11-1647 2001 QC OM
Henri Liam Beique-Simmons C14-0338 2000 QC CEE
Luke (Lejia) Mu C16-0281 2002 ON VGO
Loic Beaulieu C07-0613 1998 QC SPA
Riley Norman C08-1620 1999 AB DYN

Women's Team Sabre (2)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Laurie-Ann Lamothe C12-0613 2002 QC SPA
Cici Wu C18-0007 2003 ON AXF

Women's Team Foil (1)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Maryanne Bouchard C12-0705 2002 QC ESQ

University Women's Epee (5)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Yena Lee C10-1891 1994 ON UTO
Marilyne Plante C08-1866 1996 QC Estoc
Evelyn Zheng C14-1858 2000 ON VGO
Tamara Booy C07-0334 1999 AB FAOC
Kirsten Van Marion C08-1802 1998 SK SKA

Veteran Women's Foil (1)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Diane Caron C09-2670 1960 QC ESQ