All Registrations (277)


U15 Men's Sabre (13)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Xavier Guay-TARDIF C14-0362 2003 QC UNA
Fabian van der Merwe C14-0089 2003 ON KIN
Ivan Smirnov C16-0685 2003 QC BRE
Alexis Durocher C14-0756 2004 QC SPA
Minghan Li C17-0024 2006 ON AXF
Olivier Desrosiers C12-2048 2004 QC SRN
Matis Pastor-jobin C15-0110 2003 QC SPA
Chase Helpard C11-0009 2004 ON KIN
MUWEI WANG C17-0091 2003 ON AXIS FENCING CLUB
Leon Chen C15-1900 2005 ON AXF
Samuel Gu C15-1246 2004 ON VGO
Richard Yang C16-1251 2004 ON AXF
Pranav Parakh C14-0026 2003 ON NIA

U17/Cadet Men's Epee (28)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Tyler Zhao C14-0030 2001 ON HHF
Nathaniel McDonnell C15-1583 2001 ON NEW
Alan (Yuchee) Zheng C16-0518 2004 ON VGO
Vincent Malenfant C11-0139 2001 QC SRN
Ryan Goldberg C15-0572 2001 ON SWP
Mathieu Cyr C10-2564 2002 QC SPA
Andrew Hu C16-1369 2002 ON VGO
Kevin DeTai Wang C16-0688 2004 ON VGO
Yuheng Yan C16-0334 2004 ON VGO
Kenan Liu C15-1869 2002 ON VGO
Matthew Davis C14-1068 2001 MB Spartiates
Nicolas Deguchi C15-0583 2003 ON HBF
Joshua Wong C14-0719 2003 ON TFC
Aaniss Dib C15-0055 2004 ON TFC
Victor Cheng Ji C11-0920 2001 ON VGO
Ben Roe C14-0134 2002 ON NEW
CHENGMING JIA C15-0052 2002 ON HHF
Mathieu Goyette C10-0536 2002 QC MDF
Benedek Szabo C11-1028 2002 ON SWP
Richard Hanxu C12-2352 2003 ON TFC
Alexander Androsyuk C14-0002 2002 ON SWP
Zachary Liu C15-1225 2004 ON VGO
Frank Liu C15-2102 2004 ON VGO
Domonkos Szabo C11-1029 2004 ON SWP
Luke (Lejia) Mu C16-0281 2002 ON VGO
Riley Xian C15-0024 2003 ON VGO
Ryan Xian C15-0023 2003 ON VGO
Dimitri Ukolov C13-1316 2003 ON TFC

U20/Junior Men's Epee (28)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Tyler Zhao C14-0030 2001 ON HHF
Nathaniel McDonnell C15-1583 2001 ON NEW
Alan (Yuchee) Zheng C16-0518 2004 ON VGO
Mathieu Cyr C10-2564 2002 QC SPA
Andrew Hu C16-1369 2002 ON VGO
Kevin DeTai Wang C16-0688 2004 ON VGO
Yuheng Yan C16-0334 2004 ON VGO
Loic Beaulieu C07-0613 1998 QC STH
Kenan Liu C15-1869 2002 ON VGO
Matthew Davis C14-1068 2001 MB Spartiates
Zachary Quinsey C11-0886 2000 ON CUT
Rick Wu C12-2364 2000 ON TFC
Victor Cheng Ji C11-0920 2001 ON VGO
Eddy Liu C15-1279 2000 ON VGO
CHENGMING JIA C15-0052 2002 ON HHF
Mathieu Goyette C10-0536 2002 QC MDF
Benedek Szabo C11-1028 2002 ON SWP
Nathaniel Stokan C10-2019 1999 ON LON
Calum MacDonald C11-0605 2000 NB DAM
Richard Hanxu C12-2352 2003 ON TFC
Alexander Androsyuk C14-0002 2002 ON SWP
Hale Dewar C17-0473 2000 BC DYN
Alexander Zwegers C13-1480 1999 ON TFC
Zachary Liu C15-1225 2004 ON VGO
Luke (Lejia) Mu C16-0281 2002 ON VGO
Riley Xian C15-0024 2003 ON VGO
Ryan Xian C15-0023 2003 ON VGO
Dimitri Ukolov C13-1316 2003 ON TFC

Senior Men's Epee (38)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Tyler Zhao C14-0030 2001 ON HHF
Christopher Rudolph C11-0729 1996 QC EPE
Alan (Yuchee) Zheng C16-0518 2004 ON VGO
Joe Edye C15-1693 1995 ON LON
Simon Duchesne C12-1598 1972 QC EST
Colin Dale C10-1184 1997 ON TFC
Scott MacGregor C08-2972 1997 ON RMC
Byoungchan Kim C10-0366 1998 ON RMC
Thomas Pinto C15-1454 1992 ON TRE
ALEX MARTON C16-0434 1973 ON VGO
Callum Butterworth C06-0051 1990 ON XEL
Maxime Brinck-Croteau C06-0427 1986 ON VGO
Andrew Hu C16-1369 2002 ON VGO
Evan McDonnell C06-0955 1993 ON OTT
Yuheng Yan C16-0334 2004 ON VGO
Erik Medina Diaz C15-1162 1985 QC EST
Loic Beaulieu C07-0613 1998 QC STH
Kenan Liu C15-1869 2002 ON VGO
Michael Buckley C13-0079 1971 ON TFC
Darcy Gates C06-0008 1971 ON TFC
Stephen Willson C07-0590 1969 ON CFA
Zachary Quinsey C11-0886 2000 ON CUT
Rick Wu C12-2364 2000 ON TFC
Victor Cheng Ji C11-0920 2001 ON VGO
Eddy Liu C15-1279 2000 ON VGO
Ambrose Lee C06-1861 1970 ON TFC
CHENGMING JIA C15-0052 2002 ON HHF
Micah Ruest C15-0313 1990 ON OTT
Benedek Szabo C11-1028 2002 ON SWP
Nathaniel Stokan C10-2019 1999 ON LON
Calum MacDonald C11-0605 2000 NB DAM
Richard Hanxu C12-2352 2003 ON TFC
Hale Dewar C17-0473 2000 BC DYN
Alexander Zwegers C13-1480 1999 ON TFC
Kyle Foster C06-0093 1971 ON CFA
Jake McBreen C06-4206 1997 AB EPI
Mark Ballard C06-0308 1953 ON TFC
Luke (Lejia) Mu C16-0281 2002 ON VGO

U20/Junior Men's Foil (24)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Daniel Li C09-0028 2000 ON TFC
Emile van Haaster C06-1589 1999 QC CRA
Ryan Brennan C13-0781 1998 ON XEL
Yiming Xu C16-0323 1999 NB FFC
Alexander McAlpine C17-0722 2000 ON DFA
David Chen-Li C10-2535 1999 ON UTO
Niklas Holland C13-0365 2002 ON unattached
Liam Montgomery C16-0230 1998 ON RMC
Eric Pedersen C11-0798 1997 ON MCF
CHRISTIAN TOSO C12-1921 2000 ON DFA
sullivan pan C13-0728 2003 AB CFC
Edward Li C09-0036 2001 ON HHF
Michael Sun C14-0016 2002 ON HHF
Matthew Sun C14-0015 2002 ON HHF
Dylan Yeung C15-0009 2000 ON TFC
Alexander Wu C13-0038 2004 ON HHF
Caden Lee C14-1130 2003 ON TFC
Pierre Arseneau C11-0413 2001 NB DAM
Buster Biggs C13-0433 2000 NB DAM
Leon (Ruibo) Xiao C15-1622 2003 ON VGO
Songhao Steven Zhang C12-0550 2002 ON TFC
Darren Dong C13-0013 2002 ON NYF
Jason Wan C15-0010 2004 ON HHF
Gavin Hay C11-0186 2000 QC CRA

Senior Men's Foil (43)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Daniel Li C09-0028 2000 ON TFC
Emile van Haaster C06-1589 1999 QC CRA
Ryan Brennan C13-0781 1998 ON XEL
Yiming Xu C16-0323 1999 NB FFC
Mykhailo Asadulaiev C16-0262 1996 ON MYF
kamil karbonowski C06-0537 1987 ON UTO
David Chen-Li C10-2535 1999 ON UTO
Niklas Holland C13-0365 2002 ON unattached
Maxime DAVID C14-1355 1989 QC CRA
ali alnakeeb C12-2348 1995 ON UWO
Rabinththan Ravichandran C13-0380 1995 ON UWO
Eric Pedersen C11-0798 1997 ON MCF
Fraser Duff C16-0210 1997 ON RMC
ebrahim ebrahim C16-0942 1998 ON MCF
Alex Cai C09-0027 2000 ON TFC
Hahn Zhao C13-0826 1994 ON CFA
Laurier Aubin C12-2119 1984 AB EPIC
Graham Shaw C14-0091 1996 ON UWO
Philip McCully C06-0953 1995 ON OTT
joseph cheng C06-1196 1956 ON TFC
Pierre-Olivier Bontems C10-0065 1988 QC CRA
Edward Li C09-0036 2001 ON HHF
Patrick Fournier C10-2413 1997 ON OTT
Ross Elgin C17-0321 1981 NU UNA
Hector Sarne C06-2405 1974 ON PFC
Brent Turkvan C08-0140 1963 ON MET
Jean-Francois Jalbert C06-3498 1983 QC LAG
Evgeny Bozhenko C12-1254 1963 ON TFC
Michael Sun C14-0016 2002 ON HHF
Matthew Sun C14-0015 2002 ON HHF
Dylan Yeung C15-0009 2000 ON TFC
Wai Hung (Eugene) Choi C06-0172 1967 ON MET
Yan yu C14-1398 2002 ON TFC
Mahdi Mahdi C10-0009 1993 ON CFA
Hani Qassim C16-0307 1977 ON CFA
Caden Lee C14-1130 2003 ON TFC
James Hotti C14-0231 1996 ON UTO
Buster Biggs C13-0433 2000 NB DAM
Goldwyn Millar C15-1810 1983 ON OTT
Songhao Steven Zhang C12-0550 2002 ON TFC
Darren Dong C13-0013 2002 ON NYF
Paul Godin C08-0018 1989 ON UTO
Gavin Hay C11-0186 2000 QC CRA

U15 Men's Foil (21)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Lawrence Liu C15-0015 2007 ON VGO
Nicolas Van Oordt C12-0648 2003 QC OM
Connor Tan C15-0601 2007 ON NYF
Eric Lu C15-1104 2003 ON HHF
Sergey Karpov C14-1357 2003 ON OTT
Frederick Yu C16-1774 2005 ON HHF
JERRY WU C15-2209 2005 ON HHF
sullivan pan C13-0728 2003 AB CFC
Michael Wei C16-0285 2006 ON VGO/SAC
Alex Fan C14-0602 2003 ON NYF
Yun Isaac Zhang C14-0704 2006 ON HHF
Nicholas Wu C13-0039 2005 ON HHF
Sacha Vasiliev C14-0680 2004 ON OTT
Alexander Wu C13-0038 2004 ON HHF
Michael Zhao C14-0045 2005 ON HHF
Caden Lee C14-1130 2003 ON TFC
Joel Gervais C15-0501 2004 ON OTT
Simon Gao C15-0579 2006 ON NYF
Leon (Ruibo) Xiao C15-1622 2003 ON VGO
Jason Wan C15-0010 2004 ON HHF
Jiaan Li C15-0090 2004 ON VGO/NYF

U17/Cadet Women's Sabre (10)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Bai Xun You (Lily) Liu C14-0085 2001 ON AXF
Anastasiya Smirnova C13-0940 2001 QC EMR
Astrid Chandler C14-0644 2001 ON UTO
Esther Falkson C11-1013 2001 ON CUT
Caroline Whitehead C13-0096 2001 ON CUT
Daisy Lu C14-0419 2001 QC BRE
Jasmine Lu C14-0425 2001 QC BRE
Lilian (Kaiki) Chiu C15-1006 2002 ON AXF
Laurie-Ann Lamothe C12-0613 2002 QC SPA
Jacqueline Chen C15-1889 2004 ON AXF

U20/Junior Women's Sabre (13)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Bai Xun You (Lily) Liu C14-0085 2001 ON AXF
Danielle Burghgraef C11-0987 1998 ON CUT
Anastasiya Smirnova C13-0940 2001 QC EMR
Astrid Chandler C14-0644 2001 ON UTO
Rachel Lamarre C08-0807 1998 QC SPA
Veronique Lamarre C08-0808 1998 QC SPA
Stefania Haase C12-2292 2000 ON BFC
Esther Falkson C11-1013 2001 ON CUT
Caroline Whitehead C13-0096 2001 ON CUT
Daisy Lu C14-0419 2001 QC BRE
Jasmine Lu C14-0425 2001 QC BRE
Lilian (Kaiki) Chiu C15-1006 2002 ON AXF
Laurie-Ann Lamothe C12-0613 2002 QC SPA

Senior Women's Sabre (17)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Bai Xun You (Lily) Liu C14-0085 2001 ON AXF
Danielle Burghgraef C11-0987 1998 ON CUT
Katelyn Chan C11-0795 1994 ON UTO
Astrid Chandler C14-0644 2001 ON UTO
Kristin Dosen C13-0790 1995 ON UWO
Van Loc C13-0756 1994 ON YRK
Rachel Lamarre C08-0807 1998 QC SPA
Veronique Lamarre C08-0808 1998 QC SPA
Victoria Edwards C12-1518 1993 ON UWO
Kathryn Orydzuk C16-0045 1992 ON UWO
Stefania Haase C12-2292 2000 ON BFC
Buke Ayra C12-1972 1996 ON UTO
Esther Falkson C11-1013 2001 ON CUT
Caroline Whitehead C13-0096 2001 ON CUT
Pamela Brind'Amour C06-2131 1993 QC BRE
Marie-Christine Alamy C14-0983 1982 ON CUT
Alexandra Horeczy C15-0223 1997 ON RMC

U15 Women's Foil (13)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Ludmilla Moindrot-Zilliox C10-0079 2003 QC OM
Victoria Hu C15-0966 2005 ON VGO
Isabella Ravenne Sabatini C13-0762 2003 ON DNF/SFO
Selina Hu C14-0080 2004 ON HHF
Ashley Lin C14-0591 2004 ON NYF
Miriam Tam C13-1702 2003 ON HHF
Vivian Dai C15-0679 2004 ON HHF
Catherine Wu C15-0002 2004 ON HHF
Xiangxin He C14-1072 2004 ON HHF
Sharon huang C15-2105 2004 ON HHF
jessie chen C15-0604 2005 ON NYF
Liliya Shu Xuan Song C14-0079 2005 ON HHF
Dailin Huang C15-1830 2005 ON VGO

U17/Cadet Women's Foil (16)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Ludmilla Moindrot-Zilliox C10-0079 2003 QC OM
Rachel Tam C13-0382 2001 ON HHF
sarah-maude barry C13-0622 2001 QC GAD
Genevieve Bessette C15-0592 2002 ON OTT
Grace Nathalie Calvopina C12-0582 2001 QC MOU
Isabella Ravenne Sabatini C13-0762 2003 ON DNF/SFO
Selina Hu C14-0080 2004 ON HHF
Bernadette Veilleux-Trinh C10-0200 2001 QC LAG
Ashley Lin C14-0591 2004 ON NYF
Miriam Tam C13-1702 2003 ON HHF
Evangeline Dryburgh C13-0791 2001 ON PFC
Vivian Dai C15-0679 2004 ON HHF
Catherine Wu C15-0002 2004 ON HHF
Xiangxin He C14-1072 2004 ON HHF
Sharon huang C15-2105 2004 ON HHF
Maggie Lin C14-0008 2002 ON HHF

Veteran Men's Foil (12)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Scott Bell C14-1856 1977 ON SFO
Zurab Kaisidi C06-0371 1975 ON MET
Hector Sarne C06-2405 1974 ON PFC
Brent Turkvan C08-0140 1963 ON MET
Douglas McLean C12-0486 1957 ON PFC
Evgeny Bozhenko C12-1254 1963 ON TFC
Elie Newman C06-4495 1951 ON MET
Wai Hung (Eugene) Choi C06-0172 1967 ON MET
Ambrose Lee C06-1861 1970 ON TFC
Dave Murphy C07-0029 1962 ON CFA
Dan Gervais C16-0568 1976 ON OTT
Gaby Weisz C06-3208 1942 ON BFC

Veteran Men's Epee (18)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Michael McDonnell C06-1834 1957 ON NEW
claude plasse C10-1590 1954 QC BRE
Zurab Kaisidi C06-0371 1975 ON MET
Simon Duchesne C12-1598 1972 QC EST
Jose Hernandez C07-2358 1972 ON UNA
Alan Russette C14-0165 1974 ON UWO
Michael Buckley C13-0079 1971 ON TFC
Stephen Parker C14-0027 1970 ON ROY
Darcy Gates C06-0008 1971 ON TFC
Stephen Willson C07-0590 1969 ON CFA
Wilson Ng C17-0216 1959 ON TFC
Ambrose Lee C06-1861 1970 ON TFC
Robert McLean C09-1727 1953 ON UNA
Carlo Giuliani C08-1827 1962 QC SRN
Kyle Foster C06-0093 1971 ON CFA
patrice bolduc C08-1123 1966 QC SRN
Mark Ballard C06-0308 1953 ON TFC
Fritz Traugott Kristbergs C11-1863 1945 ON TFC

University Women's Epee (8)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Ashley Hodgson C16-0946 1997 ON TRE
Cecily McDonnell C06-0954 1996 ON RMC
Madison Van Camp C08-1714 1996 ON RMC
Olga Fliaguine C16-0228 1991 QC LAG
Olena Klahsen C14-0773 1996 ON UNA
Sarah-Eve Lord C12-1613 1996 QC STH
Roxanna Belaoussoff C11-0931 1998 ON SWP
Eliza Bruce C14-0041 1995 ON RMC

University Women's Foil (4)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Taylor Abbas C16-0905 1997 ON TRE
Belanna McLean C14-0107 1996 ON RMC
Jung Eun Park C15-0322 1996 ON RMC
Grace Nathalie Calvopina C12-0582 2001 QC MOU

University Women's Sabre (7)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Danielle Burghgraef C11-0987 1998 ON CUT
Van Loc C13-0756 1994 ON YRK
Jennifer Abbas C16-0284 1998 ON RMC
Erin McGee C16-0388 1995 ON ROY
Buke Ayra C12-1972 1996 ON UTO
Haley Saulnier C16-0236 1997 ON RMC
Alexandra Horeczy C15-0223 1997 ON RMC

U15 Women's Epee (14)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Ava Zheng C16-0517 2004 ON VGO
Fan Wu C16-1422 2004 ON Vango
Stephanie Shen C16-0310 2005 ON VGO
LULU WANG C17-0016 2003 ON VGO
Yiling Yang C13-0583 2003 ON LIF
Jessica Shum C15-1732 2004 ON VGO
Tessa Mierczuk C16-0090 2004 ON SWP
GRACE HU C15-1178 2005 ON VGO
Ariane Poirier C16-0501 2003 QC MDF
Evelyn Jiang C15-0323 2004 ON TFC
Emma Ning C15-1897 2005 ON VGO
anne wang C16-1423 2004 ON TFC
Liza Yermolenko C15-1612 2004 ON SWP
Marie-Frédérique Millette C15-2054 2004 QC CEE

U17/Cadet Women's Epee (10)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Ava Zheng C16-0517 2004 ON VGO
Fan Wu C16-1422 2004 ON Vango
Yiling Yang C13-0583 2003 ON LIF
Tessa Mierczuk C16-0090 2004 ON SWP
Kira Belaoussoff C11-0930 2002 ON SWP
Ariane Poirier C16-0501 2003 QC MDF
Linda Liu C13-0027 2001 ON VGO/NYF
Evelyn Jiang C15-0323 2004 ON TFC
anne wang C16-1423 2004 ON TFC
Marie-Frédérique Millette C15-2054 2004 QC CEE

U20/Junior Women's Epee (7)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Ava Zheng C16-0517 2004 ON VGO
Yiling Yang C13-0583 2003 ON LIF
Tessa Mierczuk C16-0090 2004 ON SWP
Panya Tang C14-0601 2000 ON NYF
Kira Belaoussoff C11-0930 2002 ON SWP
Linda Liu C13-0027 2001 ON VGO/NYF
Shirley(Xueer) Wang C09-0182 2000 ON VGO

Veteran Women's Foil (4)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Isabelle Jaegly C16-0498 1965 QC OM
Evelyn Lam C12-1977 1972 ON UNA
Lucie Hamelin C06-0032 1956 ON MET
Amelie Gervaise C14-0523 1968 ON OTT

U20/Junior Women's Foil (12)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Rachel Tam C13-0382 2001 ON HHF
Genevieve Bessette C15-0592 2002 ON OTT
Karina Li C09-0038 2000 ON HHF
Grace Nathalie Calvopina C12-0582 2001 QC MOU
Isabella Ravenne Sabatini C13-0762 2003 ON DNF/SFO
Bernadette Veilleux-Trinh C10-0200 2001 QC LAG
Ashley Lin C14-0591 2004 ON NYF
Evangeline Dryburgh C13-0791 2001 ON PFC
Catherine Wu C15-0002 2004 ON HHF
Xiangxin He C14-1072 2004 ON HHF
Sharon huang C15-2105 2004 ON HHF
Maggie Lin C14-0008 2002 ON HHF

Senior Women's Foil (9)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Rachel Tam C13-0382 2001 ON HHF
Marie-Céphas Langlois C17-0729 1994 ON MYF
Belanna McLean C14-0107 1996 ON RMC
Mary Lee C07-0171 1995 ON UWO
Karina Li C09-0038 2000 ON HHF
Jing Fei Yu C16-0337 1989 ON UTO
Jung Eun Park C15-0322 1996 ON RMC
Yijin Liao C17-0167 1995 ON UTO
Fidelia Ho C06-0913 1985 ON UTO

U17/Cadet Men's Foil (22)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Nicolas Van Oordt C12-0648 2003 QC OM
Alexander McAlpine C17-0722 2000 ON DFA
Niklas Holland C13-0365 2002 ON unattached
Eric Lu C15-1104 2003 ON HHF
Sergey Karpov C14-1357 2003 ON OTT
CHRISTIAN TOSO C12-1921 2000 ON DFA
sullivan pan C13-0728 2003 AB CFC
Edward Li C09-0036 2001 ON HHF
Alex Fan C14-0602 2003 ON NYF
Michael Sun C14-0016 2002 ON HHF
Matthew Sun C14-0015 2002 ON HHF
Sacha Vasiliev C14-0680 2004 ON OTT
Alexander Wu C13-0038 2004 ON HHF
Yan yu C14-1398 2002 ON TFC
Caden Lee C14-1130 2003 ON TFC
Pierre Arseneau C11-0413 2001 NB DAM
Joel Gervais C15-0501 2004 ON OTT
Leon (Ruibo) Xiao C15-1622 2003 ON VGO
Songhao Steven Zhang C12-0550 2002 ON TFC
Darren Dong C13-0013 2002 ON NYF
Jason Wan C15-0010 2004 ON HHF
Jiaan Li C15-0090 2004 ON VGO/NYF

University Men's Foil (8)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
David Chen-Li C10-2535 1999 ON UTO
Liam Montgomery C16-0230 1998 ON RMC
Peter Spenler C17-0701 1997 ON UNA
Eric Pedersen C11-0798 1997 ON MCF
Fraser Duff C16-0210 1997 ON RMC
ebrahim ebrahim C16-0942 1998 ON MCF
Graham Shaw C14-0091 1996 ON UWO
James Hotti C14-0231 1996 ON UTO

U15 Men's Epee (18)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Alan (Yuchee) Zheng C16-0518 2004 ON VGO
Atilla Pacyna C11-1470 2004 QC MDF
Paul Fournier C13-1615 2005 QC MDF
Victor Goulet C14-0436 2003 QC CEE
Cedric Cyr C12-0592 2003 QC SPA
Kevin DeTai Wang C16-0688 2004 ON VGO
Michael Wei C16-0285 2006 ON VGO/SAC
Yuheng Yan C16-0334 2004 ON VGO
Lucas LEsperance C14-0457 2003 QC CEE
Nicolas Deguchi C15-0583 2003 ON HBF
Aaniss Dib C15-0055 2004 ON TFC
Nicolas Bourgeois C12-0711 2003 QC MDF
Zachary Liu C15-1225 2004 ON VGO
Frank Liu C15-2102 2004 ON VGO
Domonkos Szabo C11-1029 2004 ON SWP
Riley Xian C15-0024 2003 ON VGO
Ryan Xian C15-0023 2003 ON VGO
Dimitri Ukolov C13-1316 2003 ON TFC

Senior Women's Epee (17)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Cecily McDonnell C06-0954 1996 ON RMC
Madison Van Camp C08-1714 1996 ON RMC
ANN JOLLY C10-1030 1962 ON OTT
Olga Fliaguine C16-0228 1991 QC LAG
Lauren Pasma C12-1542 1992 ON LON
Tessa Mierczuk C16-0090 2004 ON SWP
Panya Tang C14-0601 2000 ON NYF
Sarah-Eve Lord C12-1613 1996 QC STH
Roxanna Belaoussoff C11-0931 1998 ON SWP
Vera Belaoussoff C13-0460 1964 ON SWP
Kira Belaoussoff C11-0930 2002 ON SWP
Linda Liu C13-0027 2001 ON VGO/NYF
DONNA VAKALIS C06-0619 1979 ON UTO
Eliza Bruce C14-0041 1995 ON RMC
Karen Laansoo C11-0024 1976 ON LON
Lisa Huzel C15-0350 1967 ON CFA
Shirley(Xueer) Wang C09-0182 2000 ON VGO

Senior Men's Sabre (10)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Gerson Zamor C15-0331 1997 ON RMC
Kyle Grenier C16-0258 1993 ON RMC
Fausto Rodriguez C06-0832 1986 ON BFC
FILBERT YUNG C08-0135 1998 ON UTO
Marc-Alexandre Pageau C15-0382 1995 ON RMC
William Kinney C08-0021 1996 ON UTO
Adem Ayoub C15-0291 1996 ON RMC
Garrett Whelan C08-2962 1997 ON RMC
Burke Willson C12-1560 2001 ON NIA
Raphaël Bradley C09-2764 2000 NB UNB

University Men's Sabre (10)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Gerson Zamor C15-0331 1997 ON RMC
Kyle Grenier C16-0258 1993 ON RMC
Elliott Curry C17-0562 1996 ON ECF
Alexander Bahen C17-0554 1998 ON ROY
FILBERT YUNG C08-0135 1998 ON UTO
Bryn Hafer C17-0462 1999 ON UNA
Marc-Alexandre Pageau C15-0382 1995 ON RMC
William Kinney C08-0021 1996 ON UTO
Adem Ayoub C15-0291 1996 ON RMC
Garrett Whelan C08-2962 1997 ON RMC

Veteran Women's Epee (4)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
ANN JOLLY C10-1030 1962 ON OTT
Evelyn Lam C12-1977 1972 ON UNA
Vera Belaoussoff C13-0460 1964 ON SWP
Lisa Huzel C15-0350 1967 ON CFA

University Men's Epee (7)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Colin Dale C10-1184 1997 ON TFC
Richard Griffin C14-0488 1993 ON ROY
Scott MacGregor C08-2972 1997 ON RMC
Byoungchan Kim C10-0366 1998 ON RMC
Thomas Pinto C15-1454 1992 ON TRE
Evan McDonnell C06-0955 1993 ON OTT
Jake McBreen C06-4206 1997 AB EPI

U17/Cadet Men's Sabre (11)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
James Kasunic C11-0611 2001 ON ECF
Burke Willson C12-1560 2001 ON NIA
Ryan Xu C15-0089 2001 ON AXF
Olivier Desrosiers C12-2048 2004 QC SRN
Matis Pastor-jobin C15-0110 2003 QC SPA
Zhongqi Ma C15-0611 2001 ON AXF
Vincent Jean C11-0510 2001 QC MEC
Qi Kai Wang C16-0173 2001 ON AXF
Samuel Gu C15-1246 2004 ON VGO
Richard Yang C16-1251 2004 ON AXF
Pranav Parakh C14-0026 2003 ON NIA

U20/Junior Men's Sabre (8)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
James Kasunic C11-0611 2001 ON ECF
FILBERT YUNG C08-0135 1998 ON UTO
Burke Willson C12-1560 2001 ON NIA
Raphaël Bradley C09-2764 2000 NB UNB
Ryan Xu C15-0089 2001 ON AXF
Robert Havelka C09-0160 2000 MB MBL
Matis Pastor-jobin C15-0110 2003 QC SPA
Vincent Jean C11-0510 2001 QC MEC

Veteran Men's Sabre (6)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Mike Kasunic C06-0165 1969 ON ECF
Douglas McLean C12-0486 1957 ON PFC
Bob Rennick C10-2180 1953 ON KAN
Dave Murphy C07-0029 1962 ON CFA
Kyle Foster C06-0093 1971 ON CFA
William Mason C10-0833 1948 ON CUT

Veteran Women's Sabre (2)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Evelyn Lam C12-1977 1972 ON UNA
Lisa Huzel C15-0350 1967 ON CFA

U15 Women's Sabre (3)

Name Surname CFF / FED YOB Branch Club
Khloé Lessard-Kulchyski C16-1327 2006 MB MBR
Qianyi Yang C17-0026 2005 ON AXF
Jacqueline Chen C15-1889 2004 ON AXF